LK Avalon, Mirage, ASF – Legendy których nie trzeba przedstawiać żadnemu miłośnikowi Atari. Wiele osób spędziło lata 90′ ubiegłego stulecia w towarzystwie gier napisanych i wydanych przez te firmy. Robbo, Fred czy Lasermania stały się hitami i przeszły do historii jako jedne z najlepszych produkcji dla komputerów Atari. Dzięki emulatorom, można w nie zagrać na niemal każdej platformie, ale nie ma to jak prawdziwy sprzęt, zapach ciepłego zasilacza i pewny chwyt spoconej dłoni czule obejmującej joystick MATT, albo jakiegoś QuickShota.


Retronics proponuje powrót do przeszłości w kapitalnym stylu. Za kilkadziesiąt złotych, każdy może stać się posiadaczem jednej z klasycznych gier dla Atari, wydanych na nowo, w pudełkach, na dyskietkach i kasetach magnetofonowych! Kolekcjonerska edycja gier obejmuje dziesięć tytułów:

Pudełko gry Klątwa, wydanej dla komputerów Atari.
Pudełko gry Hans Kloss, wydanej dla komputerów Atari.
Pudełko gry Fred, wydanej dla komputerów Atari.
Pudełko gry Władcy Ciemności, wydanej dla komputerów Atari.
Pudełko gry Miecze Waldgira, wydanej dla komputerów Atari.
Pudełko gry Dwie Wieże, wydanej dla komputerów Atari.
Pudełko gry Kult, wydanej dla komputerów Atari.
Pudełko gry Operation Blood, wydanej dla komputerów Atari.
Pudełko gry Caveman, wydanej dla komputerów Atari.
Pudełko gry Magia, wydanej dla komputerów Atari.

Zestaw pudełkowy składa się z:

  • Kasety lub dyskietki
  • Wielkoformatowej mapy, wydanej na specjalnym papierze syntetycznym – wodoodporna, bardzo wytrzymała na uszkodzenia mechaniczne
  • Instrukcji
  • Karty kodów (niektóre tytuły)
  • Karty rejestracyjnej

Pudełka mają wymiary 18 x 23 x 4 cm, a więc są wielkości dawnych tytułów do PC czy Amigi. Kasety i dyskietki są umieszczone w specjalnych plastikowych wkładkach pozycjonujących. Całość opatrzona hologramami. Więcej szczegółów znajdziecie na stronie Retronics. Miłej zabawy!